Obchodné podmienky pre B2B zákazníkov1. Tieto obchodné podmienky platia pre nákup v internetovom www.xkko.sk, pre skupinu B2B zákazníkov. Internetový veľkoobchod prevádzkuje KIKKO CZ s. r. o., podmienky bližšie vymedzujú a upresňujú práva a povinnosti predávajúceho a kupujúceho (B2B zákazník).

2. Všetky objednávky podané prostredníctvom internetového veľkoobchodu www.xkko.sk sú záväzné. Podaním objednávky kupujúci potvrdzuje, že sa zoznámil s týmito obchodnými podmienkami vrátane podmienok reklamácie a že s nimi súhlasí.

3. Objednávka je návrhom kúpnej zmluvy. Kúpna zmluva vzniká v okamihu prevzatia objednaného tovaru kupujúcim.

4. Podmienkou platnosti elektronickej objednávky je vyplnenie všetkých formulárom predpísaných údajov a náležitostí a ich odsúhlasenie prevádzkovateľom.

5. Miestom dodania tovaru je adresa uvedená kupujúcim v registračnom formulári.

6. Vlastnícke právo k tovaru prechádza na kupujúceho, pod podmienkou zaplatenia kúpnej ceny, jeho prevzatím.

7. Vyplnením registračného formulára, alebo záväznej objednávky v rámci internetového veľkoobchodu www.xkko.sk, kupujúci dáva predávajúcemu súhlas na zhromažďovanie a archivovanie osobných údajov o kupujúcom a o jeho nákupoch.

8. Vyhlasujeme, že všetok tovar, ponúkaný v rámci internetového veľkoobchodu www.xkko.sk, pochádza zo skladov oficiálneho dovozcu a distribútora značky KIKKO/XKKO pre Európu.

9. Predajca si vyhradzuje právo odmietnuť vybavenie objednávky, pokiaľ sú objednávacie údaje neúplné, alebo vzbudzujú pochybnosti o skutočnom úmysle zákazníka objednať tovar. O tomto odmietnutí zašle predávajúci informáciu na e-mailovú adresu zákazníka.

10. Predajca si, ako licencionár značiek KIKKO a XKKO, vyhradzuje právo odmietnuť vybavenie objednávky v prípade, že nadobudne dojem, že prezentácia zastupovaných značiek kupujúcim môže poškodiť alebo inak znevýhodniť zastupované značky.

11. Predajca si vyhradzuje právo odmietnuť vybavenie objednávky v prípade, že kupujúci nespĺňa interné požiadavky predávajúceho pre budovanie obchodnej siete v SR.

12. Minimálna hranica pre VO/B2B objednávky:

Pre kupujúceho s vlastnou kamennou predajňou je hranica minimálnej objednávky na 120 EUR bez DPH.

Pre ostatných kupujúcich je hranica minimálnej objednávky stanovená na 200 EUR bez DPH.

[profiler]
Memory usage: real: 2097152, emalloc: 7336888
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem