Vážení veľkoobchodní zákazníci,

ak ste na internetovom obchode www.xkko.sk prvýkrát a chystáte sa urobiť prvú veľkoobchodnú objednávku je potrebné urobiť prvú registráciu.1. Registráciu vykonáte cez tlačidlo „Prihlásiť“, ktoré nájdete v pravom hornom rohu obrazovky. Po rozkliknutí záložky „Registrovať“ budete vyzvaní k vyplneniu základných údajov v základnom registračnom formulári (prihlasovacie meno a heslo).

Váš účet je registrovaný na emailovú adresu, ktorú pri registrácii vyplníte. Tá bude pre ďalšiu obsluhu Vášho účtu veľmi dôležitá a je potrebné, aby ste k nej mali prístup.

2. Po vyplnení základného formulára, vám na Vašu adresu automaticky odošleme konfirmačný email. Hneď ako ho dostanete a potvrdíte ho, bude možné sa prihlásiť k Vášmu účtu.

3. V túto chvíľu bude potrebné sa k účtu prihlásiť a vyplniť zostávajúce údaje, ktoré potrebujeme k úspešnému založeniu vášho veľkoobchodného účtu. Venujte pozornosť správnemu vyplneniu Vášho IČ a DIČ (ak ho máte) a tiež presnej dodacej a fakturačnej adresy, vrátane všetkých kontaktov.
Ak potrebujete posielať objednaný tovar do viacerých prevádzkarní, vyplňte všetky dodacie adresy pre všetky prevádzkarne. Neskôr si pri objednávaní budete vyberať len miesto dodania z Vami definovaných možností. Eshopový systém, ktorý používame, automaticky vystavuje faktúry, takže je potrebné aby minimálne fakturačné údaje boli správne a v poriadku hneď od Vašej registrácie.

4. Po vyplnení všetkých potrebných údajov nás, prosím, kontaktujte na email info@xkko.sk s informáciou, že ste vykonali registráciu. Váš účet čo najrýchlejšie skontrolujeme a prepneme do veľkoobchodného režimu, kedy sa Vám zobrazia veľkoobchodné ceny, veľkoobchodné balenia, prípadne ďalšie veľkoobchodné informácie.

O prepnutí do VO režimu Vás budeme informovať emailom.

Od tejto šťastnej chvíle už sa k svojmu účtu budete môcť prihlásiť ako veľkoobchodný zákazník a budete môcť využívať jeho výhody. :)

Zabudnuté heslá už nebudú žiadny problém

Stratené faktúry, tiež nie

Môžete online sledovať stav Vašej objednávky

Ktorúkoľvek zo starých objednávok môžete zopakovať niekoľkými kliknutiami

Môžete byť informovaní o naskladnení práve vypredaných výrobkov

 

... a určite nájdete aj veľa ďalších „vymožeností“  v porovnaní s naším starým systémom.

 

Ak narazíte na nejakú nefunkčnosť v systéme, budem rád, keď ma na ňu upozorníte.

 

Vďaka za spoluprácu.

 

Robert Nosek

 

 

 

 

 

 

 

[profiler]
Memory usage: real: 2097152, emalloc: 7353184
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem