FAQ – Veľkoobchod

 

Je nejaká minimálna hranica pre veľkoobchodnú objednávku?

Áno. Pre kamenné predajne je to 120 EUR bez DPH, pre obchodníkov iba s eshopom potom 200 EUR bez DPH.


Kedy tovar dostanem?

Tovar expedujeme od pondelka do štvrtka. Ak si zvolíte platbu prevodom na účet je možné odoslanie tovaru urýchliť zaslaním bankového potvrdenia o platbe na jana(ad)kikko.cz


Má Váš tovar atesty?

Áno. Všetok nami dodávaný tovar vlastní atesty požadované vyhláškou MZ SR číslo 84/2001 Zb. ustanovujúcou požiadavky na výrobky pre deti do 3 rokov. Všetok textilný tovar navyše prešiel nadštandardnými testami a získal akostnú značku Česká kvalita/Zaručená kvalita. Hračky majú CE a atesty podľa EN 71 1,2 a 3. Na vyžiadanie Vám pošleme vyhlásenie o zhode na všetok sortiment. Bližšie informácie o atestoch nájdete tu.Je možné objednaný tovar vyzdvihnúť osobne?

Áno, veľkoobchodnú objednávku si môžete vyzdvihnúť aj osobne. Vzhľadom k vyťaženosti nášho skladu je však potrebné objednávku urobiť cez náš eshop. Pre výber tovaru na mieste v sklade, bohužiaľ, nemáme dostatočnú personálnu kapacitu. Bližšiu informáciu pre osobný odber tovaru nájdete tu.Koľko stojí poštovné pre vel'koobchodné objednávky?

Pre objednávky do 220 EUR bez DPH sme nútení účtovať dopravné 5 EUR. U vyšších objednávok poštovné neúčtujeme a doprava je pre Vás teda zadarmo.

 

 

 

 

 

 

[profiler]
Memory usage: real: 2097152, emalloc: 7332640
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem