Viac pohľadov

  • Plienky z biobavlny XKKO Organic 80x80 Staré časy - Biele
  • Plienky z biobavlny XKKO Organic 80x80 Staré časy - Biele
  • Plienky z biobavlny XKKO Organic 80x80 Staré časy - Biele

Plienky z biobavlny XKKO Organic 80x80 Staré časy - Biele


Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Čiarový kód: 8594161575887Katalogové číslo: CTN080020
Značka: XKKO Organic

13,49 €

Details:

 


" Plienky z certifikovanej BIO bavlny s najvyššou gramážou na európskom trhu! V porovnaní s bežnými bavlnenými plienkami majú plienky z BIO bavlny XKKO Organic Staré časy o viac ako 45 % vyššiu gramáž. Nadväzujú teda na tradíciu kvalitných bavlnených plienok z obdobia pred viac ako 40 rokmi. Novopridanou hodnotou je navyše prirodzená, čistá biobavlna pestovaná bez použitia chémie. "Detaily

 

Plienky z certifikovanej BIO bavlny s najvyššou gramážou na európskom trhu!

 

V porovnaní s bežnou bavlnenou plienkou sú plienky z BIO bavlny XKKO Organic Staré časy výrazne jemnejšie a mäkšie. V porovnaní s bežnými bavlnenými plienkami majú plienky z BIO bavlny XKKO Organic Staré časy o viac ako 45 % vyššiu gramáž. Nadväzujú teda na tradíciu kvalitných bavlnených plienok z obdobia pred viac ako 40 rokmi. Novopridanou hodnotou je navyše prirodzená, čistá biobavlna pestovaná bez použitia chémie.

 

BIO bavlna s certifikátom GOTS (Global Organic Textile Standard) je pestovaná bez použitia chemických postrekov za využitia prírodných zákonitostí. Prirodzená biodiverzita, rotovanie pestovaných plodín a hnojenie kompostom udržiavajú pôdu zdravú a plnú živín. Namiesto chemických prípravkov sa zaburineniu predchádza prostým pletím a okopávaním, mulčovaním, efektívnejším zavlažovaním, pestovaním viacerých druhov rastlín pohromade. 

Používajú sa prírodné insekticídy a rôznymi postupmi (napr. vysadenie určitých plodín) sa podporuje výskyt prirodzených nepriateľov škodcov. Zber kvetov často prebieha ručne alebo šetrnejším spôsobom a bez použitia chemických látok na defoliáciu rastlín.

 

                      

 

 

 

 

 

Počet kusov v baleniu:  5ks

 

Rozmer:  80x80cm

Hmotnosť: 110+ gr./ks

Plošná hmotnosť: 173+ gr./m2

 

 

Zloženie:  100% bavlna v certifikované BIO kvalitě (GOTS)

             

Spôsob tkania: dutinná väzba

 

 

Plienky je možné prať až na 95 °C (dostatočná teplota na pranie, pri ktorej nedochádza k výraznému opotrebeniu plienok, je 60 stupňov Celzia)

 

Pred prvým použitím plienky vyperte.

Pri praní nepoužívajte aviváž, znižuje nasiakavosť výrobku.

Odporúčame používať štandardné pracie prostriedky. Mydlo a mydlový sliz môžu výrazne znížiť nasiakavosť výrobku a spôsobiť jeho poškodenie, rovnako ako poškodenie Vašej práčky.

 

Pokiaľ je to nutné, tak ako prevenciu zmeny tvaru a rozmerov, odporúčame po každom vypraní ľahko vytiahnuť výrobok do pôvodného tvaru a rozmerov.

Praním plienok môže dôjsť k zmene veľkosti a tvaru plienok (zrazenie prípadne vytiahnutie) o + -10 %Sušenie v sušičke sa neodporúča.

 

 

Plienky XKKO Organic vlastnia atesty požadované vyhláškou MZ ČR číslo 84/2001 Zb. stanovujúcou požiadavky na výrobky pre deti do 3 rokov.

 

Plienky XKKO Organic prešli navyše nadštandardnými testami a získali akostnú značku Česká kvalita/Zaručená kvalita.

 

               

         
   
  Množstvo Rozmery balenia Hmotnosť Objem
Spotrebitelské balenie 5ks 25x21x5cm 685 gr. 0,00263m³
Velkoobchodné balenie 5x5ks 25x21x26cm 3425 gr. 0,01365m³
Karton 20x5ks 50x42x26cm 15550 gr. 0,0546m³
         
   

Recenzie

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzujete: Plienky z biobavlny XKKO Organic 80x80 Staré časy - Biele

[profiler]
Memory usage: real: 6291456, emalloc: 8419392
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem