Viac pohľadov

Plienky z biobavlny XKKO Organic 70x70 Staré časy - Pastels for Girls 40x5ks VO bal.


Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Čiarový kód: 40_8594161575863Katalogové číslo: 40_CTN070006
Značka: XKKO Organic

628,00 €

Details:

Plienky z certifikovanej BIO bavlny s najvyššou gramážou na európskom trhu! V porovnaní s bežnými bavlnenými plienkami majú plienky z BIO bavlny XKKO Organic Staré časy o viac ako 45 % vyššiu gramáž. Nadväzujú teda na tradíciu kvalitných bavlnených plienok z obdobia pred viac ako 40 rokmi. Novopridanou hodnotou je navyše prirodzená, čistá biobavlna pestovaná bez použitia chémie."


 


Z rovnakého materiálu ponúkame aj slintáčiky a Tetra osušky.

Pokiaľ hľadáte plienky, ktoré budete používať na prebaľovanie, odporúčame vám plienky biele alebo nebielené, ktoré možno prať na vyššiu teplotu. Použitím biodegradabilných kukuričných separačných plienok zabránite väčšiemu znečisteniu látkových plienok a predĺžite ich životnosť.

Ako alternatívu k týmto plienkam ponúkame lacnejšie plienky XKKO LUX, prípadne XKKO Classic.


 

Detaily

Plienky z certifikovanej BIO bavlny s najvyššou gramážou na európskom trhu!

 

V porovnaní s bežnou bavlnenou plienkou sú plienky z BIO bavlny XKKO Organic Staré časy výrazne jemnejšie a mäkšie. V porovnaní s bežnými bavlnenými plienkami majú plienky z BIO bavlny XKKO Organic Staré časy o viac ako 45 % vyššiu gramáž. Nadväzujú teda na tradíciu kvalitných bavlnených plienok z obdobia pred viac ako 40 rokmi. Novopridanou hodnotou je navyše prirodzená, čistá biobavlna pestovaná bez použitia chémie.

 

BIO bavlna s certifikátom GOTS (Global Organic Textile Standard) je pestovaná bez použitia chemických postrekov za využitia prírodných zákonitostí. Prirodzená biodiverzita, rotovanie pestovaných plodín a hnojenie kompostom udržiavajú pôdu zdravú a plnú živín. Namiesto chemických prípravkov sa zaburineniu predchádza prostým pletím a okopávaním, mulčovaním, efektívnejším zavlažovaním, pestovaním viacerých druhov rastlín pohromade. 

Používajú sa prírodné insekticídy a rôznymi postupmi (napr. vysadenie určitých plodín) sa podporuje výskyt prirodzených nepriateľov škodcov. Zber kvetov často prebieha ručne alebo šetrnejším spôsobom a bez použitia chemických látok na defoliáciu rastlín.

                      

     

 

Počet kusov v baleniu:  5ks

 

Rozmer:  70x70cm

Hmotnosť: 85+ gr./ks

Plošná hmotnosť: 173+ gr./m2

 

 

Zloženie:  100% bavlna v certifikované BIO kvalitě (GOTS)

             

Spôsob tkania: dutinná väzba

 

 

Plienky je možné prať až na 40 °C 

 

Pred prvým použitím plienky vyperte.

Pri praní nepoužívajte aviváž, znižuje nasiakavosť výrobku.

Odporúčame používať štandardné pracie prostriedky. Mydlo a mydlový sliz môžu výrazne znížiť nasiakavosť výrobku a spôsobiť jeho poškodenie, rovnako ako poškodenie Vašej práčky.

 

Pokiaľ je to nutné, tak ako prevenciu zmeny tvaru a rozmerov, odporúčame po každom vypraní ľahko vytiahnuť výrobok do pôvodného tvaru a rozmerov.

Praním plienok môže dôjsť k zmene veľkosti a tvaru plienok (zrazenie prípadne vytiahnutie) o + -10 %Sušenie v sušičke sa neodporúča.

 

 

Plienky XKKO Organic vlastnia atesty požadované vyhláškou MZ ČR číslo 84/2001 Zb. stanovujúcou požiadavky na výrobky pre deti do 3 rokov.

 

Plienky XKKO Organic prešli navyše nadštandardnými testami a získali akostnú značku Česká kvalita/Zaručená kvalita.

 

Testy realizuje Textilný skúšobný ústav a.s. Brno 

 

 

 

 

 

         
   
  Množstvo Rozmery balenia Hmotnosť Objem
Spotrebitelské balenie 5ks 22x20x6cm 555 gr. 0,00264m³
Velkoobchodné balenie 5x5ks 22x20x30cm 2775 gr. 0,0132m³
Karton 40x5ks 44x80x30cm 23200 gr. 0,106m³
         
   

Recenzie

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzujete: Plienky z biobavlny XKKO Organic 70x70 Staré časy - Pastels for Girls 40x5ks VO bal.

[profiler]
Memory usage: real: 4194304, emalloc: 13712176
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem