Viac pohľadov

Plienkové nohavičky XKKO Organic - Natural Veľkosť L


Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Čiarový kód: 8594161576907Katalogové číslo: ORGFITDIAL
Značka: XKKO Organic

11,00 €

Details:


"Plienkové nohavičky XKKO Organic sú správnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú ekonomický variant látkovania. Variant, ktorý spája pohodlie plienkových nohavičiek a ekonomiku skladaných prípadne štvorcových plienok. V porovnaní s plienkami one-size-fits-all viacveľkostné plienkové nohavičky lepšie sedia a lepšie rozumejú jednotlivým fázam rastu dieťaťa."


 


Ku plienkovým nohavičkám budete potrebovať vrchné plienkové nohavičky a biodegradabilné kukuričné separačné plienky XKKO ECO.  
Pre pohodlné prebaľovanie kdekoľvek sa vám určite bude hodiť nepremokavá prebaľovacia podložka a nepremokavé vrecká na použité plienky.Detaily

Plienkové nohavičky XKKO Organic sú vyrobené z báječného BIO-bavlneného nebieleného kepra a kombinujú štýl plienkových nohavičiek a skvelo osvedčenej skladanej plienky. Navyše majú na prednej strane našitý doubler ako prídavnú vnútornú plienku.

Plienkové nohavičky XKKO Organic sú zošité z ôsmich vrstiev biobavlneného kepra. Pre látkovanie nenájdete vhodnejší materiál ako je nebielený biobavlnený keper. Jednoducho sa perie a skvele padne.

 

Plastové druhy sú všité dovnútra medzi jednotlivými vrstvami kepra, takže sa cvoky v žiadnom prípade nedostanú do styku s pokožkou Vášho dieťatka. Doubler je prišitý k prednej vnútornej časti plienky tak, aby plienka schla čo najrýchlejšie.

Plienkové nohavičky XKKO Organic sú správnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú ekonomický variant látkovania. Variant, ktorý spája pohodlie plienkových nohavičiek a ekonomiku skladaných prípadne štvorcových plienok.

 

V porovnaní s plienkami one-size-fits-all viacveľkostné plienkové nohavičky lepšie sedia a lepšie rozumejú jednotlivým fázam rastu dieťaťa.


Pri výbere správnej veľkosti plienky berte do úvahy nielen odporúčanú váhu, ale aj proporcie Vášho dieťaťa. Guľatejší zadoček bude potrebovať väčšiu ako váhovo odporúčanú plienku a naopak.

 

Približné veľkosti:


Veľkosť S 4 – 6,5 kg

Veľkosť M 6,5 – 11 kg

Veľkosť L 8,5 – 13,5 kg

 

Poznámka: Vnútorné plienkové nohavičky XKKO Organic sú vnútornou plienkou. Pre ich použitie budete potrebovať vrchné PUL nohavičky.

        

 


 

 

Počet kusov v baleniu:  1ks

  

Približné veľkosti:

Veľkosť S     4–6,5 kg

Veľkosť M    6,5–11 kg

Veľkosť L      8,5–13,5 kg

 

 

Zloženie:  100% BIO bavlna ( s certifikátom GOTS)

             

Spôsob tkania:  kepr

 

Plienky je možné prať až na 95 °C (dostatočná teplota na pranie, pri ktorej nedochádza k výraznému opotrebeniu plienok, je 60 stupňov Celzia)

 

Pred prvým použitím plienky vyperte.

Pri praní nepoužívajte aviváž, znižuje nasiakavosť výrobku.

Odporúčame používať štandardné pracie prostriedky. Mydlo a mydlový sliz môžu výrazne znížiť nasiakavosť výrobku a spôsobiť jeho poškodenie, rovnako ako poškodenie Vašej práčky.

 

Pokiaľ je to nutné, tak ako prevenciu zmeny tvaru a rozmerov, odporúčame po každom vypraní ľahko vytiahnuť výrobok do pôvodného tvaru a rozmerov.

Praním plienok môže dôjsť k zmene veľkosti a tvaru plienok (zrazenie prípadne vytiahnutie) o + -10 %Sušenie v sušičke sa neodporúča.

 

 

Plienky XKKO Organic vlastnia atesty požadované vyhláškou MZ ČR číslo 84/2001 Zb. stanovujúcou požiadavky na výrobky pre deti do 3 rokov.

 

Plienky XKKO Organic prešli navyše nadštandardnými testami a získali akostnú značku Česká kvalita/Zaručená kvalita.

 

 

         
   
  Množstvo Rozmery balenia Hmotnosť Objem
Spotrebitelské balenie 1ks 25x20x5cm 170 gr. 0,0026m³
Velkoobchodné balenie 5x1ks 25x20x25cm 850 gr. 0,013m³
Karton 60x1ks 43x32x47cm 11700 gr. 0,0647m³
         
   

Recenzie

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzujete: Plienkové nohavičky XKKO Organic - Natural Veľkosť L

[profiler]
Memory usage: real: 4194304, emalloc: 13703184
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem